معرفی وب سایت های مفید عمومی

0 0
Read Time2 Minute, 11 Second

وب سایت www.pezeshk.us

این سایت به نام ” پزشکان بدون مرز”،‌ارائه کننده اطلاعاتی در زمینه های مختلف پزشکی برای عموم در ایران می باشد. امکانات جستجوی مطالب در سایت قرار داده شده است. همچنین قوانین و مقررات، مقالات و تحقیقات، اخبار صنفی،‌بیماری های واگیردار شایع و بیماری های واگیردار غیرشایع، تمام اخبار بهداشت و بسیاری عنوان های مربوطبه پزشکی عمومی را میتوان در این سایت در دسترس داشته و به مطالعه آن پرداخت.

 

ا

وب سایت  AshpazOnline.com

سایت آشپزآنلاین همانگونه که از نامش بر می آید ارائه کننده مطالب بسیاری در زمینه آشپزی می باشد.تازه ها، بحث آشپزی، نکات خانه داری، غذاهای جدید، غذاهای دریایی، غذا های گوشتی، خوراک ماکارونی،  خوراک مرغ و پرنده، خوراک ساده، سوپ و سالاد‍، ساندویچ و پیتزا، ‌سس و ترشی، دسر و مربا، نوشیدنی ها ، نان وشیرینی، غذاهای گیاهی و غذای کودکان را میتوان از مطالب ارائه شده در این سایت ارزشمند نام برد.

وب سایت M.irES

این سایت با عنوان” اسم”ارائه کننده ی فرهنگ جامع اسم ها و نام های دخترانه و پسرانه ایرانی می باشد.امکانات جستجوی پیشرفته مطالب در سایت فراهم آمده اس. همچنین فهرست الفبایی نام ها سرویس پیام کوتاه، سامانه پیشنهاد نام، دریافت فایل و اطلاعاتی درباره ی سایت را می توان از عنوان های مندرج در این سایت برشمرد.

وب سایت MAGIRAN.COM

بزرگترين مرجع و نمايشگاه دائمی مطبوعات کشور

در کشور ما نشريات متعددي به چاپ مي رسند كه عموما به دلايل مختلف براي مخاطبين شناخته شده نيستند و حتي متخصصين آن رشته نيز از انتشار آنها بي اطلاع مي باشند. همچنين بسياري از علاقمندان و پژوهشگران نيازمند جستجو  و مطالعه مقالات و مطالب مندرج در شماره های مختلف نشريات هستند كه پاسخ آنها جز با استفاده از فن آوري اطلاعات مقدور نيست. هدف از طراحي اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از نشريات كشور در اينترنت، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان و معرفي عناوين متنوع و بعضا مهجور نشريات و بسترسازي براي حضور موثر اين رسانه ديرپا در صنعت نو پاي اطلاع رساني كشور است.

 خدمات سایت

 • درج و به روزآوری شناسنامه نشريه

طرح روي جلد و فهرست مطالب شماره هاي منتشره به همراه عناوين مقاله شناسي مندرج در نشريه و يا ارسالي از سوي دفتر نشريه (عنوان مطلب، نام پديدآورندگان، شماره صفحه، كليد واژگان،  چكيده)

 • اختصاص نشاني اختصاصي جهت دسترسي سريع به اطلاعات نشريه
 • اختصاص نشاني پست الكترونيك با سرويس POP3 با ظرفيت حداقل 20 مگابايت
 • درج تعرفه هاي اشتراك نشريه و راهنماي درخواست اشتراك جهت داخل و خارج كشور با امکان درخواست اشتراک اينترنتی
 • اطلاع رساني به اعضا در زمان درج شماره جديد نشريه در سايت
 • فرم تماس با نشريه

  About Post Author

  حسنعلی دلاوری نیک

  دانشجوی کارشناسی ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران
  Happy
  Happy
  0 %
  Sad
  Sad
  0 %
  Excited
  Excited
  0 %
  Sleppy
  Sleppy
  0 %
  Angry
  Angry
  0 %
  Surprise
  Surprise
  0 %

  Average Rating

  5 Star
  0%
  4 Star
  0%
  3 Star
  0%
  2 Star
  0%
  1 Star
  0%

  دیدگاهتان را بنویسید